FAIL (the browser should render some flash content, not this).
ÖZDEMİR İNŞAAT Turizm ve Tic. Koll. Şti.Özdemir İnşaat Turizm ve Tic. Koll. Şti. mazisi 1967 yıllarına dayanır.44 yıllık aralıksız inşaat faaliyetini sürdüren köklü bir firmadır.1927 doğumlu merhum Faik Özdemir'in kurduğu firma bugüne kadar 100.000 m2 'nin üstünde inşaat yapımı gerçekleştirmiş ve yurt genelinde inşaat sektörünün birçok dalında proje, mühendislik, müşavirlik, kontrolörlük, proje yönetimi, müteahhitlik, nitelikli konut yapımı ve satımı hizmetlerini vermektedir.
Uzman mimar, mühendis ve teknik kadrosuyla Ordu'nun en eski firmalarından olan şirketimizin hedefi kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenini daha da arttırarak en üst düzeye çıkarmaktır.
Vizyonİnşaat sektöründe ilk 50 büyük firma arasında yer almak ve bu saygınlığına ulaşıp, bunu geliştirir şekilde hizmet üretmektir. Üretmek; yaşamı şekillendirmek ve geliştirmektir. Yaşam kalitesini yükselten bir artı değer üretmektir.
Misyon
  • *ÖZDEMİR İNŞAAT vizyonuna uygun olarak sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri birincil görevi kabul eder.
  • *ÖZDEMİR İNŞAAT çalışanlarının ekonomik, meslekî, idari ve sosyal hak ve menfaatlerini korur ve geliştirir.
  • *ÖZDEMİR İNŞAAT teknik konulardaki gelişmeleri takip etmek için gerekli çalışmaları yapar ve bu faaliyetleri nedeni ile; kamu ve özel kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunur, bunlarla işbirliği yapar.
  • *ÖZDEMİR İNŞAAT belirli bir insan gücü ve sabit kıymet varlığını, bilgi birikimi ve teknoloji desteği ile üretim sürecine dönüştüren bir inşaat sanayicisidir.
  • *ÖZDEMİR İNŞAAT'ın hedefi Ülkemizde vergi ödeyen, istihdam yaratan,
    yatırımları ekonomiye kazandıran, ciddi organizasyon, makine parkı ve finansman yapısına sahip bir kurum yapısını kazanmaktır.
 
Kalite Anlayışımız
Özdemir İnşaat olarak yaptığımız işlerde temel aldığımız üç önemli madde vardır;
  • -Güvenilir Yapılar
  • -Zamanında Teslim
  • -Kaliteli İşçilik