DEVAM EDEN PROJELER

Garden Park Bulvar Evleri

  • BAŞLANGIÇ - BİTİŞ TARİHİ

  • COĞRAFİ KONUM

    Karşıyaka, Altınordu, Ordu

  • İNŞAAT ALANI

    14.500 m²

  • Toplam Daire

    186

Ordu'da değişim şimdi başlıyor...

Ordu Karşıyaka'da hayatın ritmini değiştirecek bir proje...

Eğer kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız olmanız gerektiği yerdesiniz !
14.500 m2 alanda 4 farklı tipte 186 adet lüks daire ve birbirinden bağımsız 26 adet değişik tipte asma katlı ve bodrumlu işyerleriyle şehrin ve bölgenin gelişen bölgesinde, Karşıyakadayız..

Kapalı ve açık otoparkı, çocuk oyun alanları, süs havuzu, geniş oturma alanları, yürüyüş yolları, kamelyaları ve 7.000m2 yeşil alanlarıyla sizleri her yönden mutlu edecek projeyle karşınızdayız. 3+1 115 m2, 3+1 135 m2, 3+1 143 m2, 4+1 180 m2 dairelerde siz ve sevdikleriniz için her şeyi yerinize düşündük...

Garden Park Bulvar Evlerinde mutlu bir hayatın tadını çıkartırken aynı zamanda modern mimarisinin görkemine tanık olacaksnız. 7/24 güvenlik kameralarıyla sevdiklerinizle huzurlu bir yaşam sürdüreceğiniz bir projenin kapılarını sizlere açıyoruz.
Garden Park Bulvar Evleri sahip olduğu konumuyla her yönden hayatınızı kolaylaştıracak. Yapılmakta olan yeni şehir hastanesine yürüme mesafesinde yer alan projemiz aynı zamanda çevre bağlantı yoluna da 140 metre cepheye sahip olmasıyla da farkını ortaya koyuyor.

Yeni yapılan Ordu otobüs terminalinin tam karşısında yükselen Garden Park Bulvar Evlerinin ayrıcalıklı konumu sayesinde Havaş ile havaalanına, çevreyolu ile üniversite, bütün illere, ilçelere, köylere, yaylalara, kısacası her yere ulaşım 15-20 adım uzağınızda...
Ferah ve modern iç mekanlarıyla huzurlu bir yaşam sürerken aynı zamanda iş hayatının stresini atmanıza yardımcı olmak için spor salonu ve saunasıyla sağlıklı bir yaşam alanını sizlere sunduğumuz projemize sizi de bekliyoruz..

DIŞ MEKAN

İÇ MEKAN

KAT PLANLARI

VİDEOSİZİ ARAYALIM